- Komerční sdělení -zprávy
HomeInvesticeRyanair nabízí záchranné jízdné pro klienty SkyEurope

Ryanair nabízí záchranné jízdné pro klienty SkyEurope

Letecká společnost Ryanair, podobně jako další letecké společnosti, od 1. září uvádí na trh „záchranné jízdné“ ve výši 25 eur (jednosměrně včetně poplatků a daní) pro cestující SkyEurope, kteří uvízli v zahraničí nebo jejich cestovní plány byly narušeny bankrotem letecké společnosti . Poplatek se vztahuje na bratislavské lety z/do Alicante, Barcelony (Gerona), Bruselu (Charleroi), Říma (Ciampino), Liverpoolu a Londýna (Stansted). Agenturu SITA o tom informoval marketingový manažer společnosti Henrike Schmidt.
Letenky za „záchranné jízdné“ je možné si rezervovat přes www.ryanair.com/member/SkyEuroperescuefare.html do 15. září na cesty maximálně do 17. prosince a nabídka se vztahuje pouze na cestující SkyEurope. Pasažéři musí potvrdit jejich rezervační číslo od společnosti SkyEurope a přinést toto potvrzení k verifikaci před odletem na letiště. Pasažéři, kteří nebudou mít potvrzení o jejich rezervačním čísle od SkyEurope, nebudou akceptováni.

„Selhání SkyEurope poukazuje na riziko létání s leteckou společností, která není finančně stabilní. Ryanair pomůže uvízlým cestujícím vrátit se domů a zajistí, že ti, kteří mají konkrétní letové plány do 17. prosince budou moci své cesty provést,“ uvedl zástupce Ryanairu Stephen McNamara.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články